توانا امنیت ایران قطعنامه ماهواره اخبار سیاست خارجی

توانا: امنیت ایران قطعنامه ماهواره اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پیش‌بینی بازیگر «قهوه تلخ» از آینده کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی روسیه

نادر سلیمانی گفت: من احتمال می‌دهم به یاری خدا از این گروه به دور بعد جام جهانی افزایش می‌کنیم ولی این اتفاق نیازمند تلاش زیاد تیم است.

پیش‌بینی بازیگر «قهوه تلخ» از آینده کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی روسیه

آینده نگری بازیگر «قهوه تلخ» از آینده کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه

عبارات مهم : ایران

نادر سلیمانی گفت: من احتمال می دهم به یاری خدا از این گروه به دور بعد جام جهانی افزایش می کنیم ولی این اتفاق نیازمند تلاش زیاد تیم است.

نادر سلیمانی با اشاره به بازی خوبی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در برابر مراکش اذعان کرد: مگر می شود این روزها جام جهانی فوتبال را پیگیری نکرد. من با تمام شور و شوق بازی ها را دنبال میکنم. بازی تیم ملی در برابر مراکش را دوست داشتم و اعتقاد دارم که بازیکنان زحمت زیادی کشیدند ولی هنگامی که مراکشی ها گل به خودی زدند علاقه کردم.

سلیمانی نسبت به احتمال افزایش کشور عزیزمان ایران به مرحله بعدی جام جهانی 2018 خاطرنشان کرد: من احتمال می دهم به یاری خدا از این گروه به دور بعد جام جهانی افزایش می کنیم ولی این اتفاق نیازمند تلاش زیاد تیم هست. از نظر من همه چیز زیر نظر مربی است و اگر تیم نتیجه نگیرد تمام مسئولیت بر عهده مربی تیم ملی فوتبال هست، البته تیم ملی نیازمند این است که کمی همکاری گروهی بیشتری داشته باشند. من امیدوارم بتوانیم اسپانیا و پرتغال را ببریم.

پیش‌بینی بازیگر «قهوه تلخ» از آینده کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی روسیه

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | افزایش | فوتبال | سلیمانی | جام جهانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs