توانا امنیت ایران قطعنامه ماهواره اخبار سیاست خارجی

توانا: امنیت ایران قطعنامه ماهواره اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اطلاعیه کلوب نفت راجع به تصمیمات اخیر

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و فدراسیون فوتبال نباید به نامه های

اطلاعیه کلوب نفت راجع به تصمیمات اخیر

اطلاعیه کلوب نفت راجع به تصمیمات اخیر

عبارات مهم : ایران

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و فدراسیون فوتبال نباید به نامه های فاقد وجاهت قانونی اهمیت داده و حق و حقوق شرکت بهنام پیشرو کیش که ده میلیارد هزینه کرده را نادیده بگیرند.

به گزارش سایت رسمی نفت تهران،باشگاه نفت با توجه به ثبت قرارداد امین منوچهری اطلاعیه ای را صادر کرده است.

اطلاعیه کلوب نفت راجع به تصمیمات اخیر

-هیات فوتبال بر اساس کدام نقل و انتقال و کدام مدرک و مستند اقدام به ثبت قرارداد این بازیکن کرده و بر چه اساس و مستنداتی در کانال رسمی خود از منوچهری به عنوان بازیکن تیم «نفت طلاییه» یاد کرده است؟

-این قرارداد با امضای کدام مدیرعامل و چه مهری از کلوب نفت به ثبت رسیده و بر چه اساس از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با مالکیت و مدیریت بهنام پیشرو کیش به عنوان «نفت طلاییه» یاد می شود؟! امیدواریم هیات فوتبال در این باره به ما و رسانه ها توضیح دهد که با چه مستنداتی این قرارداد را ثبت کرده و چگونه خیلی راحت حق و حقوق بهنام پیشرو کیش را نادیده گرفته و از واژه «نفت طلاییه» استفاده می کند؟ اگر مستندات قانونی وجود داشته باشد هیات فوتبال قطعا توضیح خواهد داد. غیر از این است؟

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با صدور اطلاعیه ای تاکید کرد ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و فدراسیون فوتبال نباید به نامه های

-یک مقام رسمی هیات فوتبال در پاسخ به این پرسش که بر چه اساسی قرارداد آقای منوچهری ثبت شده است عنوان می کند این اقدام بر اساس تماس آقای گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با آقای شیرازی رییس هیات فوتبال انجام شده است هست. اگر این ادعا صحت داشته باشد آقای گل محمدی بر چه اساسی چنین دستوری به هیات فوتبال می دهند؟! بر اساس کدام انتقال رسمی؟!

-وزارت ورزش، اداره ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون فوتبال، شرکت لیگ و هیات فوتبال توجه داشته باشند آقای تاجیک که در رسانه ها از انتقال نفت به پارس طلاییه خبر داده اند چه سمتی به عنوان واگذار کننده دارند؟ ایشان عضو هیات واگذاری نبوده اند و هر انتقالی با نامه ایشان نمی تواند وجاهت قانونی داشته باشد. کلوب نفت با امضای مردها قنبرزاده و عماد حسینی و تایید هیات واگذاری وزارت نفت و دارندگان حق امضا طبق صورتجلسات ثبت شده است در روزنامه رسمی و ثبت شرکتها به بهنام پیشرو کیش واگذار شده است و وزارت نفت نمی تواند و نباید قانونا و عرفا هر بار با امضای اشخاص متفاوتی کلوب نفت را به شرکت های متفاوت واگذار کنند

-شرکت بهنام پیشرو کیش راجع به اتفاقات رخ داده متعاقبا اطلاعیه ای را صادر خواهد کرد و در جهت براق سازی و آگاهی رسانه ها از اتفاقات عجیب رخ داده و همچنین دفاع از حق و حقوق خود مستنداتی را هم طی روزهای آتی منتشر خواهد کرد تا مشخص شود آنهایی که تا دیروز تاکید می کردند اگر مسئله مالیاتی را حل کنید انتقال رسمی انجام می شود امروز چگونه به نامه های غیرقانونی و فاقد وجاهت قانونی و بدون تعیین وظیفه شرکت بهنام پیشرو کیش که تاکنون ده میلیارد هزینه کرده وجاهت می دهند.

اطلاعیه کلوب نفت راجع به تصمیمات اخیر

ایا حمایت از بخش شخصی چگونه به شعاری در ورزش و فوتبال تبدیل شده است و بعضی مسوولان توجه ندارند چه جفاهایی از سوی تصمیم گیرندگان در حق بخش شخصی را شاهد هستیم؟! منتظر براق سازی و انتشار مستنداتی در این باره طی امروز و روزهای آتی باشید.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | قانونی | اطلاعیه | قرارداد | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs